خانه دانش- تست۳

 چرا یادگیری دانش اهمیت دارد؟

مهارت‌های تفکر و استدلال

با گسترش رسانه‌های اجتماعی و «اخبار جعلی»، علم به ما می‌آموزد که چگونه اطلاعات را جمع‌آوری و تفسیر کنیم و آگاهانه تصمیم بگیریم.

رونق اقتصادی

اقتصاد آینده‌ی ما وابستگی عمیقی به پیشرفت‌های نوآورانه دارد. نیروی کار مسلط به دانش، مهارت‌های لازم را برای پذیرش و حمایت از این آینده خواهد داشت.

سلامت و تندرستی

دانش افراد را توانمند می‌سازد تا در زمینه‌هایی مانند رژیم غذایی، ورزش و درمان پزشکی که به‌شکل مستقیم بر سلامت و تندرستی تأثیر می‌گذارد، انتخاب‌هایی آگاهانه داشته‌باشند.


مشارکت کنید

مشارکت در خانه دانش

اگر علاقه‌مند به روشی برای مشارکت در خانه دانش هستید تا تأثیر زیادی داشته باشد، صفحه حمایت از خانه دانش بهترین انتخاب است. ما به مشارکت جامعه در سطوح مختلف متکی هستیم، از داوطلب شدن برای تهیه‌ی منابع مصرفی، تا مشارکت برای توسعه‌ی بسته‌های علمی و چیدمان‌ها. هر ذره اهمیت دارد، بنابراین اگر علاقه‌مند به خانه دانش هستید، با ما در تماس باشید.

 ما چه کاری انجام می‌دهیم؟

با دانش سرگرم شوید

از چیدمان‌های علمی به رایگان بازدید کنید. بازی کنید. با عضویت در خانه دانش، در روزهای هفته مجموعه‌ای از مفاهیم علمی را همراه با سرگرمی به شکل عملی تجربه کنید.

آزمایش کنید

ما تلاش می‌کنیم امکانات لازم برای انجام آزمایش‌های علمی حداقل برای  آنچه در کتاب های درسی شما وجود دارد یا تجربه های خلاقانه شما فراهم کنیم.

پژوهش کنید

ما از پژوهش‌های کوچک شما حمایت می‌کنیم، امکانات ما در اختیار شماست.

چشم‌انداز بسته‌های علمی

بسته‌های علمی طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با دانش پایه را پوشش می‌دهند و شامل آزمایش عملی، آموزش همراه با سرگرمی، بازی و … اند که برای مخاطبان به‌ویژه کودکان ۶ تا ۱۳ سال ارائه می‌شوند. همه‌ی چیزهایی که شما نیاز دارید، از جمله مواد مصرفی، در بسته‌ها گنجانده شده‌است.

همین امروز به ما بپیوندید!

ما کجا هستیم؟

تو زنجان خیابون سعدی رو که می‌شناسید، دو تا کوچه قبل از چهارراه سعدی سمت چپ از سمت میدون انقلاب میشه کوچه طهماسبی، چند متر بیایید داخل کوچه، ساختمون پلاک ۱۱، منتظرتونیم. تجربه‌های علمی همراه با بازدید از چیدمان‌های ما رایگانه!

منتظر چی هستی؟!

دانشمند کوچولو دوست داری تو روزای هفته کارای علمی جالب انجام بدی؟ بدو فرم عضویت ما رو پر کن!

دوست دارین خانه دانش براتون چه کارهای دیگه‌ای انجام بده؟

خوشحال میشیم نظر و انتقاد و پیشنهاد شما رو بدونیم. اطلاعات لازم تو صفحه تماس با ما و دیدگاه‌های وب سایت در اختیار شماست.